Zinek Yazılım Elektronik

Zinek Yazılım Elektronik Mühendislik Limited Şirketi Zinek, bilgisayar tabanlı simülasyon geliştirme, aviyonik sistem geliştirme, görev planlama ve destek yazılım geliştirme konularında çeşitli alanlara odaklanmış bir mühendislik firmasıdır. Şirket, askeri/sivil simülasyon projeleri, sanal/artırılmış gerçeklik projeleri ve görsel uygulamalar konusunda teknolojiler ve ürünler sunmaktadır. Bunun yanı sıra şirket, ürün ve teknolojilerine ek olarak çeşitli Türk ve Avrupa savunma müteahhitlerine yazılım mühendisliği, sistem mühendisliği ve test mühendisliği hizmetleri vermektedir..

LOGONUN KULLANIMI

ZINEK logo sunun renk kullanımı yukardada belirtilmiştir. Siyah ve Beyaz ana renkller, Füme ve Kırık beyaz yan renklerdir. Logo arka fon ile kontrast olacak şekilde kullanılmalıdır. Kurumsal kimliği oluşturan temel grafik öğelerinin başında logo gelmektedir. Ayrıca, kurumsal kimliğin tutarlılığı ve bütünlüğü sağlayan en önemli
unsurlardan birisi logonun doğru kullanılmasıdır. Logonun 4 ana renk üzerinde renkli kullanımı yukarda belirtilmiştir.

Logonun Ölçü ve Oranları : Logo

Logonun ölçeklendirilmesi yanda gösterilmiştir. İkon ve Logotype bir eş kenar üçgeni oluşturacak şekilde şeklin içine yerleştirilmiş ve oranlanmıştır. Logoyu kullanırken oranlarının değişmemesi hususunda çok dikkat etmek gerekir.

Logonun Ölçü ve Oranları : Yatay Logo

Yatay Logonun ölçeklendirilmesi yukarıda gösterilmiştir. Yatay logo, ikon ve Logotypeın bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Logotype,İkon hizasınca ortalanır. Yatay Logonun kullanırken oran ve hizalamanın değişmemesi hususunda çok dikkat etmek gerekir.

Xml Okuma Hatası