Grand Adıyaman Otel

Grand Adıyaman Otel, prestijin ve konforun yüksek olduğu bir iş otelidir. Konuklarına lüksü yasatmak amacı ile düğün ve toplantı organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.
Logosunda adıyamana değer katan Grand’ın “G” harfi “A” harfini çevrelemistir. Yani Adıyamanı daha da yüceltmek için adeta Adıyamana kol kanat germiş durumdadır.
Ayrıca “G” harfi dünyayı da simgeliyor. Dünyanın merkezi Adıyamandır, Adıyamanın merkezi dünyadır anlamını da taşıyor.

LOGO

Grand’ın kelime anlamı; önemli, soylu ,büyük, geniş gibi değeri yüksek , toplumda her zaman yer bulan, ulaşılması zor olandır. Grand Adıyaman Otel logosunda adıyamana değer katan Grand’ın “G” harfi “A” harfini çevrelemiştir. Yani Adıyamanı daha da yüceltmek için adeta Adıyamana kol kanat germiş durumdadır.
Ayrıca “G” harfi dünyayı da simgeliyor. Dünyanın merkezi Adıyamandır, Adıyamanın merkezi dünyadır anlamını da taşıyor. Grand Adıyaman Otel logosunun renkleri ise Altın Sarısı ve Mavidir. Altın Sarısı, değerli, şık ve prestijli olmayı simgeler. Mavi renk ise güvenilirliği, istikrarı ve ciddiyeti temsil eder.

Renk Bilgisi

Grand Adıyaman Otel logosunun renkleri ise Altın Sarısı ve Mavidir. Altın Sarısı, değerli, sık ve prestijli olmayı simgeler. Mavi renk ise güvenilirliği, istikrarı ve ciddiyeti temsil eder. Renk, Kurumsal Kimlikte tutarlılığı ve bütünlüğü sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Kurumsal renk paletindeki renkler kurumsal imajın dogru algılanmasını sağlamak amacı ile tespit edilmiştir ve tüm alanlar için geçerlidir.

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation