Glendol Mobilya

Glendol, bünyesinde bulundurduğu personelleri ile müşterileriyle uyumlu çalışmakla birlikte, yenilikçi çözümler sunması, rakiplerini kısa zamanda geri bırakacak pozisyonda mobilya çözümleriyle mutlu müşteriler kazanmaya devam etmektedir. Ayrıca iç mimarlala beraber seçilmiş ürün yelpazesi ile yapı sektöründe iddalı işlerin yapılması konusunda da zeminden tazana sunduğu tasarım ve kalite odaklı ürünler üretme misyonuna sahiptir.

LOGO

Glendol’un kelime anlamı olmadığından dolayı markalaşmaya ve kurumsallaşmaya müsait, kulağa hoş gelen tınısı ile de akılda kalıcıdır. Gelecekte firmamız ile birlikte Glendol’un kelime anlamı kalite ve özgün tasarımlar olacaktır. Logo’da dalgalı denizin üzerindeki yelkenli kullanılmasının nedeni, güzel çalışmaların oluşması için zor şartların gerektiği simgelenmiştir. Ahşabın dayanımı insana güven verirken, kullanımdaki sıcaklığı ise insanın yaşam alanında daha rahat olmasına neden olmaktadır. Ahşabı simgelemek için tekneden daha iyi bir simge olamazdı.

Renk Bilgisi

Renk seçiminde ise güvenin rengi olan lacivertin bir açık tonu kullanılmıştır, bunun nedeni lacivertin ciddiyeti ve güven terkin etmesi ile birlikte tasarım için esneklik gösterebileceğini simgelemektedir..
Logo tasarımında; lacivert renginin seçilmesinin en temel nedeni vermek istediğimiz her algıyı bu rengin temsil ediyor oluşudur.

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation